You will never understand a lady till after marriage?

This forum is shown on the index page along with all topics.
User profile picture
Aleph
Moderator
Posts: 39
Joined: 1 year ago

9 months ago

So basically before marriage, ladies will act like saints or the best ladies. After marriage they are now in control, demanding, and bitching about every little thing. Guys and ladies, is it true? And why do they do it? Is it so that they will get married or is it to impress the guy and his family?Chidexxy
Posts: 40
Joined: 11 months ago

9 months ago

Well...the sole purpose of most ladies is getting married.
And when she has a child already... especially a male child.... then her real character surfaces....She feels she's expendable and has secured her place permanently.
That's why serious consideration and prayer is required before marriage.

Wendellideds
Posts: 1
Joined: 8 months ago

8 months ago

I actually love to get my inspiration from genuinely meaningful phrases said by truly good persons like “Man is the measure of all things”, would you know wherever I am able to find thematic compiltaions of those people?

https://studionerasa.com/post/167272618 ... emic-essay


Mezozolikson
Posts: 2
Joined: 8 months ago

8 months ago

Bez wątpienia skup aut w Poznaniu jest obecnie najbardziej komfortową opcją sprzedania pojazdu. Wszystko to dlatego, iż możemy sporo załatwić nie wychodząc z domu. To firma zajmująca się skupem wozów sama nas odwiedzi i od razu możemy dokonać finalizacji skupu. Do tego, po otrzymaniu gotówki nastąpi skup aut, czyli natychmiast samochód będzie zabrany. Nie mniej jednak z oferty skupu pojazdów skorzystać będą mogły nie wyłącznie osoby, które natychmiast wiedzą, że nie mają czasu ani ochoty na czasochłonne zadanie jakim jest sprzedaż samochodu. Niekiedy chcemy oddać samochód w rozliczeniu, w chwili kiedy kupujemy kolejny samochód. Jak wiadomo w takiej sytuacji to sprzedający zaproponuje nam kwotę, za jaką może od nas pojazd kupić. Wiele firm, dla których skup aut to najważniejsze zajęcie, zachęca w takiej sytuacji jednak do wybrania swojej oferty. W takim wypadku chce oferować jeszcze wyższą cenę. Wobec tego nim zdecydujemy się na to rozwiązanie, jakim jest oddanie wozu w rozliczeniu, opłaca się przeanalizować ofertę skupu samochodów. Może okazać się, że skup samochodów zaoferuje korzystniejsze rozwiązanie. Dotyczy to zarówno osób prywatnych, jakie chcą spieniężyć własny stary pojazd, żeby dokonać zakupu nowego. Także firmy, które muszą wymienić flotę swoich pojazdów. Jednym słowem skup samochodów to korzystne rozwiązanie dla każdego.

Mezozolikson
Posts: 2
Joined: 8 months ago

8 months ago

Bez wątpienia skup aut Poznań jest obecnie najbardziej wygodną formą pozbycia się wozu. Dzieje się tak dlatego, że możemy dużo załatwić nie wychodząc z domu. Wszak firma zajmująca się skupem samochodów osobiście nas odwiedzi i od razu da się dokonać finalizacji skupu. Do tego, po otrzymaniu pieniędzy nastąpi skup aut, czyli od razu wóz zostanie zabrany. Naturalnie z oferty skupu samochodów skorzystać będą mogły nie tylko osoby, które zaraz wiedzą, że nie mają czasu czy ochoty na czasochłonne zadanie którym jest sprzedaż wozu. Niekiedy chcemy pozostawić samochód w rozliczeniu, na przykład gdy kupujemy nowy pojazd. Naturalnie w takiej sytuacji to dealer poda nam sumę, za jaką może od nas auto kupić. Wiele firm, dla jakich skup aut to główne zajęcie, zachęca naturalnie jednak do wybrania swojej propozycji. Nie raz próbuje oferować trochę wyższą cenę. Dlatego zanim zdecydujemy się na tego typu wyjście, jakim jest pozostawienie wozu w rozliczeniu, dobrze jest sprawdzić propozycję skupu aut. Czasem skup samochodów przygotuje lepsze rozwiązanie. Dotyczy to między innymi osób prywatnych, jakie muszą spieniężyć swój stary pojazd, żeby dokonać kupna nowego. Także przedsiębiorstwa, które muszą wymienić flotę swoich samochodów. Jednym słowem skup samochodów to świetne rozwiązanie dla każdego.


Post Comment Previous topicNext topic
] SHARE ONaaa